Sveicieni visiem, kas uzdrošinājās lasīt šo rakstu par vienu no interesantākajiem, manuprāt, mūsdienu materiālu amatniecības, mikro pērlītes rotām. Sākotnēji no pērlītēm. Līdz ar to, ka mikropērles. Kas tas ir? Ir izplatīts uzskats, ka mikro pērles – tas ir tas pats pērles, bet tikai parāk māzie (mazāku Čehijas). Nepavisam. Faktiski, šis mazas pērlītes, kas ir bez caurumiem vispār. Tikai tas notika ar mani – zem šī definīcija atbilst tā dēvētos bojātiem pērlītes (bez caurumiem), kas bieži vien kļūdaini nosūtīti mums urna. Šajā gadījumā parasta advokāts rīkojas mkro pērļu krelles – ja bez caurumiem, tad jums nebūs to vajag? Un šeit un tur :-) Tā kā mūsdienu amatniecības, mikro pērles izmanto dekorēšanai kartes, izšuvumi, rotaļlietas, suvenīri, sveces, apģērbs, krāsas. Runājot valodu zinātnes, mikro pērles rotam izmanto skrapbukingā, kartiņas izgatavošanā, štempingā, filcēšana un cita veida radošumu, lai sniegtu īpašu šiks darbi.

Es atzīstu, mikro pērles kā materiāls mākslas ne tik sen atklāts, taču ir spējusi novērtēt visas tā priekšrocības. Jo nepretenciozs, un rezultāts ir apdullināšanas, kas burtiskā vārda nozīmē. Ļaujiet man paskaidrot: roku darbs dāvanas, dekorēts ar izmantošanu mikro pērlem, patīkams šoks turētāji dāvanas. Cilvēki neizglītots domā, ka gabals darbu izdarīt. Tas ir saprotams, kāpēc šķiet – pērles kaut ko mazu, ļoti mazu, bet ne visi zina, ka tas nav piešūts lodītes viņš.

Darbs ar mikro pērlem var pat bērni, jo nav šuves, rindu krelles, saskaņā ar shēmām un, piemēram, apdzīvoto vietu smalkumus darbā ar parasto pērlītēm, tas neprasa. Mikro pērlem patēriņš ir mazs, jo tā ir iestrēdzis vienā slānī, un tās daudzums ir atkarīgs no lieluma apdares elementu.

Mums tas ir vajadzīgs, lai:

  • Sniegt spīduma šiks unikālu produktu
  • Padarīt jaunums / unikālus produktus
  • Apgūt jaunu tehniku

Darbs nav tik grūti ar viņu, kā saka, daudzi ražotāji ir vieglāk, salīdzinot ar citiem materiāliem. Šādi pērles atgādina upes smiltis, kas, ja nepieciešams, atkārtoti izveidot jebkuru fantāzija, jebkurš simbolu vai burtu. Un, ja cēlonis joprojām pievienoties trafaretu, pašlīmējošās, līme, mirdzēt, jūs varat saņemt reālu šedevru. Ar mikro pērlem varat atjaunot visu šo satraukumu soul šuvēja jebko – no pārplūdes jūras viļņiem, lai modelētu ķiršu ievārījumu. Es ceru, ka jums ir sapratuši, ka mums ir nepieciešams instruments, lai minimumam. Un, ja jūs nevēlaties neizpratnē par abpusējo līmlenti vai sevis līmi – būs pietiekami pārredzama līme lapas balta papīra un jūsu precizitāti. Kopš procesa piemērošanas mikro pērļu patiesībā ir ļoti, ļoti vienkārši. Pārbaudīts!

Viens slikts brīdi joprojām ir – līmēšanas laikā krelles zaudējums. Varbūt vienīgais trūkums no microbeads. Vismaz, man ir citi trūkumi brīdī, netiek konstatēti. No otras puses, viņš tiek patērēts taupīgi (tas ir tiem, kuri ir sajaukt ar nelielu izmēru caurules ar pērlītes rotām). Pērles ir mazi, bet daudzi no viņiem.

Par laimi, mūsdienu nozare var strādāt ar visdrosmīgākās krāsas. Šodien mikro pērles ir pieejami dažādos toņos pērle tonizētu. Tomēr, Krievija mikro pērles tā vēl nav saņēmusi plašu popularitāti, piemēram, kā, piemēram, Europā.