Šajā rakstā es vēlos runāt par materiāliem, es izmantoju, un iesākumam mūsu pirmajā kaklarotu. Ko es vēlētos darīt, ir izmantot dabas materiālus visvairāk no visiem – dārgakmeņu, jūras gliemežvāciņi, varbūt sēklas, un brauciet ar metālu, piemēram, sudraba, zelta piepildīta, 14 karātu zelta metālu pērles, kurus var nopirkt jebkurā rokdarbu veikali. Ko man darīt, ir man iegādāties galvenokārt tie, kas ir iepriekš urbti, jo es nedaru urbšana šeit, lai gan jūs varat iegādāties kādu, kas nav urbti un stiepļu ietiniet.

Mēs runājam par to vēlāk. Ir tik daudz veidu lietas, ko jūs varat iegādāties.

Jūs faktiski var iegūt rokdarbu veikalā telpisko pērles, kas ir ilgi caurule, virpuļu pērles, taisni pērles un tur ir visu veidu lietas, jūs varat darīt – virtulis formas apaļas pērles , apzeltītiem, sudraba. Man patīk izmantot dabas produktus, jo es arī apzinos, ka dārgakmeņiem it īpaši ir, daži cilvēki jūtas, to ārstnieciskās īpašības. Tas, manuprāt, ir tas, kas aicina mani šajā darbā.

Iesākumam mūsu pirmajā kaklarotu es domāju, mēs gribētu strādāt ar ļoti mazām gaismas pērles, tāpēc mēs gatavojamies izvēlēties smalku vadu, tāpēc ka pērles patiesībā var diegu tur bez problēmām. Es pasākums to ar, daudz reižu, vienkārši turot to uz augšu uz manu kaklu un redzēt, kur tas samazinās, un tad es vienkārši sākt rindas. Dažreiz es pakārtu dažādas vienošanās par to pašu virkni stieples, tikai, lai redzētu, kas daļa tā meklē rokdarbu veikalos labāk, un tas izskatās tā darbojas.

Tiem, kas nestrādā es tos prom, un es veida no paplašināt no turienes. Jūs varat veikt lielāku gabalu un pakārt to no citas gabals kaklarotu. Kad esat karājas lielāku gabalu uz kaklarotu, jūs vēlaties, lai varētu saprast, kur tas notiek, lai iet pirmais, pirms jūs faktiski veikt jūsu saliekt, un jūs gatavojas vēlaties izmantot šos apaļas degunu knaibles, lai saliekt reizi Es zinu, ka.

Tas ir tāpēc, ka izmēru jūsu loka, ka jūs izmantojat būs atkarīgas no tā, lieluma lodītes, ka jūs gatavojas nodot to blakus. Kad jums ir kaklarota, kā jūs vēlaties, lai to, un jūs esat pārliecināts, ka jūs esat skaitīti savas pērles un ka viņi visi pat abās pusēs, jūs varat iet uz priekšu uz rokdarbu veikaliem un ievietot savā aizdare sākat ar liekot vervētājs bortu savu vadu, un tad es esmu gatavojas izmantot sprūda aizdare un jūs vēlaties, lai pavediens, kas atpakaļ ap uz gofrētu lodītes, lai to uz augšu, lai tā ir saspringts, bet ne pārāk cieši. Tad jūs izmantojat gofrēšanas knaibles. Jūs saspiest šo vervētājs lodītes, un tas padara vervētājs tiesības uz pusēm, tiesības vidū, un jūs savukārt, un tā viena daļa no tā tiek izmantota, lai darīt, un tad beigās, tas izspiež abas pusītes kopā.

Piešķiriet velkonis un pārliecinieties, ka tā ir saimniecība, un apdares lieko rokdarbu veikali. Tātad tagad jums ir jūsu sprūda aizdare beigām vadu. Tātad, no otras puses, es gribētu pievienot garumu ķēdes, un ko tas būs jādara, ir padarīt to regulējams. Tātad parasti jūs nogrieztu divas vai trīs collas, atkarībā no garuma pārējo kaklarotu, un to, ko mēs darīsim atkal tiek likts uz vervētājs lodītes, gofrētu lodītes uz pusēm un pēc tam, izmantojot otru galu priekšā uz kārtīgi to. Tagad jūs varat mainīt garumu šo kaklarotu.