Zemes diena dod ikvienam iespēju atcerēties, cik vērtīgs mūsu vide ir un cik daudz veidos vienkāršie cilvēki var padarīt pasauli par labāku vietu. mazām lietām maiņa var būt milzīga ietekme uz planētas nākotni un nākotni mūsu bērniem.

Samazināt resursu tu patērē. Veicot roku rotaslietas cenšas iegūt tiesības pirmo reizi. Plānošana un eksperimentēšana ievērojami samazināt attiecīgos atkritumus, veicot roku darbs auskari un roku aproces. Rūpīgi apsvērt pareizo resursu apjomu, kas ir nepieciešami, lai būtu mazāk atkritumu daudzumu.

Atkritumus samazināšana, likvidējot nevajadzīgu iepakojumu rokdarbu rotaslietas palīdzēs ikvienam ilgajam. Apsveriet videi draudzīgu iepakojumu alternatīvas, piemēram, rotaslietas dāvanu kastes izgatavoti no pārstrādātiem materiāliem.

Atkārtota materiāli Jūsu roku rotaslietas, kā arī atkārtoti iepakošanas produktus, lai novērstu atkritumu ikdienas. Mēģiniet apmeklējot savu vietējo pārstrādes rūpnīcu, lai iegūtu iepakojuma materiālus, piemēram, putuplasta un sasmalcinātas dokumentiem. Katru reizi, kad jūs atkārtoti materiāli un izejvielas, jūs padarīt pasauli par labāku vietu, lai jūsu bērniem.

Pārstrādāt neizmantoto un metāllūžņus palikuši pāri no pieņemšanas roku darbs rotaslietas. Daudzi metāla dzirnavas būs iegādāties jūsu metāllūžņus, lai radītu jaunus pārstrādāta metāla izstrādājumi. Pārstrādā vecākiem rokdarbu rotaslietas gabalus atkārtoti daļas un secinājumus, lai radītu jaunus roku darbs auskari un unikālas aproces.

Māte daba nebūs tik žēlsirdīga, kad zaudējumi ir darīts. Mums ir jābūt ļoti uzmanīgiem ar mūsu darbības, jo nebūs atgriežoties pēc viss tiek iznīcināts. Mums ir tikai viena pasaule un mūsu rīcība šodien var dot atšķirību uz gaišāku rītdienu.

Par amatnieki ir padarīt roku darbs rotaslietas, rokdarbu rotaslietas un unikālu dāvanu idejas, jo Iedvesmojoties skaistumu savvaļas , daba un pamatiedzīvotāju Ziemeļamerikas, katrs gabals ir rūpīgi izstrādāta un handcrafted tieši jums. Mūsu modeļi ir sudraba pārklājumu un dimanta samazināt uz vara rokdarbu rotaslietas un unikālu dāvanu idejas.